fbpx

Уникатни изработки

Уникатни изработки

(Showing 1 – 24 products of 212 products)

Show:

Медали

Highlights:

Гравирање Медали со дизајн и форма по ваша желба

Материјал: Пластика
Димензии: 70х70мм

Таблички огледало пластика

Highlights:

Табличка со дизајн по ваша желба

Материјал: Пластика сива – огледало
Димензии: 150х150мм

А4 Папки за благодарници – Црвена

Highlights:

А4 Папки за благодарници, дипломи, свидетелства и слично

Бои Црвена, Плава

 

Уникатни топери за торти со име

Highlights:

Уникатни Топери за торти со име

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот може да биде со омилениот лик (или јунак) и име на славеникот или (вашето дете)

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

400 ден 20% Off

Табличка со уличен број (200х300мм) црвена

Highlights:

Табличка со уличен број

Изработен од Лим

Димензии: 200х300мм

Стаклено декоративно шише – Чутурка со 6 чоканчиња и држач

Highlights:

Стаклено декоративно шише – Чутурка со 6 чоканчиња и држач
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 280мм
• Должина: 180мм

Уникатни топери за торти – злато огледало боја

Highlights:

Уникатни топери за торти

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

Стаклена Чутурка со дизајн по ваша желба

Highlights:

Стаклено декоративно шише – Чутурка со лого и дизајн по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Печатење чаша за узо сет 6 чаши

Highlights:

Печатење чаша за узо со дизајн по ваша желба

Материјал: Стакло

Печатење чоканче за ракија

Highlights:

Печатење чоканче за ракија со дизајн по ваша желба

Материјал: Стакло

Уникатна картонска кутија

Highlights:

Картонска кутија изработена со дизајн по ваша желба

Материјал: Картон
Димензии: 50х50мм

Цената е различна според количината
За повеќе информации контактирајте не на Viber или јавете се
на: 070/532-620

 

Стаклено декоративно шише – Чутурка со лого

Highlights:

Стаклено декоративно шише – Чутурка со лого по ваша желба
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Кутија за вино во форма на бројка 10

Highlights:

Кутија за вино во форма на бројка 10

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 350мм
Должина: 270мм
Ширина: 102мм

Палка Стоп Полиција

Highlights:

Палка Стоп Полиција

Материјал: Пластика

Димензија: 130х320мм

Уникатни топери за торти

Highlights:

Уникатни топери за торти

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

А4 Папки за благодарници – Плава

Highlights:

А4 Папки за благодарници, дипломи, свидетелства и слично

Бои Црвена, Плава

 

Медали (Златен, Сребрен и Бронзен)

Highlights:

Медали за 1во, 2ро и 3то место изработени двострано со лого и тескт по ваша желба

Материјал: Метал
Димезија: 67мм круг

Печатење Покани за Свадба (модел 7)

Highlights:

Печатење Покани за Свадба

Материјал: Пластика – Плексиглас

Димензии: 110х130мм

За цена контактирајте не на следниот број 070/532-620

Табличка со уличен број (200х300мм)

Highlights:

Табличка со уличен број

Изработен од Лим

Димензии: 200х300мм

Светлечка 3D лед лампа

Highlights:

Светлечка 3D лед лампа со ваше лого

Материјал: Пластика

Димензии: 190х210мм

Рамка за фотографирање 120х100см

Highlights:

Рамка за фотографирање со дизајн по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 120х100см

Кутија за вино во форма на бројка 20

Highlights:

Кутија за вино во форма на бројка 20

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 350мм
Должина: 270мм
Ширина: 102мм

Уникатни топери за торти

Highlights:

Уникатни топери за торти

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

400 ден 20% Off

Печатење Покани за Свадба (модел 6)

Highlights:

Печатење Покани за Свадба

Материјал: Пластика – Плексиглас

Димензии: 110х130мм

За цена контактирајте не на следниот број 070/532-620

1 2 3 8 9
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping