fbpx
Пенкала

Showing all 9 results

Show:

Гравирање Метални Пенкала

Highlights:

Ласерско гравирање метални пенкала со врвен квалитет.

Можете да изберете некое од нашите пенкала или да донесете ваше пенкало за гравирање.

Може да се гравира текст по ваша желба.

Картонска кутија за пенкало

Highlights:

Дополнителна  кутија за пенкало

На самата кутија може да се гравира текст по ваша желба.

Димензии:
Должина:175мм
Ширина: 50мм
Висина: 20мм

Керамички држач за пенкала со црна внатрешност

Highlights:

Керамички држач за пенкала со црна внатрешност, на која може да се печати што и да посакате.
Може да ставите ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Држач за пенкала со црна внатрешност
Материјал: Керамички држач пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.0мм
Ширина: ф8.5

Пенкала со кристали

Highlights:

Пенкала со кристали

Може да се гравира во ваш текст

Пенкало со лед светло

Highlights:

Пенкало со лед светло и touch pen.
Може да се гравира текст по ваша желба.

Боја на пенкало – сиво
Боја на лед светло – бело

Печатени пенкала

Highlights:

Печатење пенкала

За количина контактирајте не – 070/532-620

Промотивни метални пенкала

Highlights:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.

За гравирање на повеке количина можете да не контактирате на 070/532-620

Промотивни метални пенкала

Highlights:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.

За гравирање на повеке количина можете да не контактирате на 070/532-620

Часовник Пенкало и Привезок Метални

Highlights:

На Часовникот Пенкалото и Привезокот може да се гравира што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен сет подарок!!!

Производ: Часовник Пенкало и Привезок Метални
Материјал: Метал

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping