fbpx

Уникатни топери за торти

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Уникатни топери за торти

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

SKU: 0625 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping