fbpx

Стаклено декоративно шише – Чутурка со сет 6 чаши и држач

1,200 ден

20% Off
Close
Price Summary
  • 1,500 ден
  • 1,200 ден
  • 20%
  • 1,200 ден
  • Overall you save 300 ден (20%) on this product
In Stock
Highlights:

Стаклено декоративно шише – Чутурка
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Детали за производот

Стаклено декоративно шише – Чутурка со сет 6 чаши и држач
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 280мм
• Должина: 180мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping