fbpx
Табли

(Showing 1 – 12 products of 20 products)

Show:

Големи Таблички – (380х100мм)

Highlights:

Табличка за во кола. Со ваш текст испечатен на самата табличка

Изработени од пластика – плекскиглас во колор.

Димензии: 38х10см.

Изложна табла (90х70см)

Highlights:

Изложна табла со текст или лого по ваша желба

Материјал: Пластика
Димензија: 90х70см

Метални таблички

Highlights:

Материјал: Метал – Лим обложен со PVC
Димензии: 380х100мм

Метални таблички 52×11см

Highlights:

Материјал: Метал – Лим обложен со PVC
Димензии: 520х110мм

Табличка – WC

Highlights:

Табличка – WC

Изработен од пластика – плексиглас

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии: 100х150мм, 130х200мм, 160х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Табличка – Објектот е под видео надзор

Highlights:

Табличка – Објектот е под видео надзор

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Табличка – Пази Куче

Highlights:

Табличка – Пази Куче

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по шивот

Highlights:

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по живот

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Табличка Baby on board со име

Highlights:

Табличка Baby on board со име

Материјал: Пластика

Димензии: 100х200мм

Табличка за врата

Highlights:

Нови модели

Табличка за врата
Изработена од пластика – плексиглас 
Изработка на среберо и злато боја со текст по ваша желба

150 ден 25% Off

Табличка за врата од дрво

Highlights:

Табличка за врата

Изработена од дрво – 6мм

Димензии: 100х95мм

Табличка за количка

Highlights:

Табличка за вашите најмили со име и ваш дизајн

Димензии:200х50мм

1 2
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping