fbpx

Puzzle – Слагалици со ваша фотографија 40х50см

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Слагалица со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок

Производ: Сложувалка со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 500мм
Ширина: 400мм
Број на делови: 154

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0823 Категории , , Ознаки: ,
Детали за производот

Слагалица со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок

Производ: Сложувалка со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 500мм
Ширина: 400мм
Број на делови: 154

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping