fbpx

Стаклено декоративно шише – Чутурка со икона Св. Стефан

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено декоративно шише – Чутурка
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Детали за производот

Стаклено декоративно шише – Чутурка
со гравирана икона на дрво по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping