fbpx

Кутија во форма на книга

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Кутија за вино во форма на книга
со текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 100мм
• Шитина: 300мм
• Должина: 340мм

SKU: 1192 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Кутија за вино во форма на книга
со текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 100мм
• Шитина: 300мм
• Должина: 340мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping