fbpx

Срце Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Слагалица Срце со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со Срце формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Производ: Сложувалка Срце со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 200мм
Ширина: 200мм
Број на делови: 41

SKU: 0050 Категории , , Ознаки: ,
Детали за производот

Производ: Сложувалка Срце со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 200мм
Ширина: 200мм
Број на делови: 41

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping