fbpx

Уникатна кутија за вино печатена

600 ден

25% Off
Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 600 ден
  • 25%
  • 600 ден
  • Overall you save 200 ден (25%) on this product
In Stock
Highlights:

Уникатна кутија за вино печатена
Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фотографии и текст во боја 

Материјал: Дрво
Димензии: 370х100мм

SKU: 0319 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping