fbpx

Уникатни топери за торти со име

400 ден

20% Off
Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 400 ден
  • 20%
  • 400 ден
  • Overall you save 100 ден (20%) on this product
In Stock
Highlights:

Уникатни Топери за торти со име

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот може да биде со омилениот лик (или јунак) и име на славеникот или (вашето дете)

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

SKU: 0330 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет.

Украсот може да биде со омилениот лик (или јунак) и име на славеникот или (вашето дете)

Украсот е изработен од пластика и е водоотпорен.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping