fbpx

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по шивот

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по живот

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

    • ден
SKU: 0127 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping