fbpx

Роденденска кутија за пуканки

50 ден

Close
Price Summary
  • 50 ден
  • 50 ден
  • 50 ден
In Stock
Highlights:

Роденденска кутија за пуканки печатена со ваш дизајн

Материјал: Картон
Димензии:
• Висина: 125мм
• Ширина: 80мм
• Должина: 80мм

SKU: 0690 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Роденденска кутија за пуканки печатена со ваш дизајн

Материјал: Картон
Димензии:
• Висина: 125мм
• Ширина: 80мм
• Должина: 80мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping