fbpx

Разно

Разно

(Showing 1 – 24 products of 53 products)

Show:

Уникатна рамка срце 50х30см

Highlights:

Уникатна рамка со слика и текст и боја по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 500х300мм

Дрвено пенкало и дрвена кутија

Highlights:

Дрвено пенкало со дрвена кутија
со гравиран текст по ваша желба

Уникатна рамка срце

Highlights:

Уникатна рамка со слика и текст и боја по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 230х210мм

Даска за месо (205×300мм)

Highlights:

Даска за месо печатена по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво
Димензии: 205×300мм
Дебелина: 20мм

400 ден 20% Off

Држач за цуцла со име

Highlights:

Држач за цуцла со име за вашите најмили

Обележувач на страници за книги

Highlights:

Обележувач на страници за книги со дизајн по ваша желба

Материјал: Пластика
Димензии: 140х50мм

Гравирана даска за месо (370×175мм)

Highlights:

Гравирана даска за месо со текст и лого по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 370×175мм
Дебелина: 20мм

Даска за месо (205×300мм)

Highlights:

Даска за месо печатена по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво
Димензии: 205×300мм
Дебелина: 20мм

400 ден 20% Off

Даска за месо со фотографија (205×300мм)

Highlights:

Даска за месо печатена со фотографија и текст по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво
Димензии: 205×300мм
Дебелина: 20мм

400 ден 20% Off

Нотеси со принт по ваша желба

Highlights:

Нотеси печатени со текст или лого по ваша желба

За количина цените се други
(контактирајте не – 070/532-620)

Нотеси со принт по ваша желба

Highlights:

Нотеси печатени со текст или лого по ваша желба

За количина цените се други
(контактирајте не – 070/532-620)

Нотеси со принт по ваша желба

Highlights:

Нотеси печатени со текст или лого по ваша желба

За количина цените се други
(контактирајте не – 070/532-620)

Нотеси со принт по ваша желба

Highlights:

Нотеси печатени со текст или лого по ваша желба

За количина цените се други
(контактирајте не – 070/532-620)

Уникатна рамка срце

Highlights:

Уникатна рамка со слика и текст и боја по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 230х210мм

Држач за клучеви – Home Sweet Home

Highlights:

Држач за клучеви – Home Sweet Home
Текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 395х327мм

Бел дрвен чадор со фотографија

Highlights:

Бел дрвен чадор со дизајн по ваша желба

Држач за клучеви – Sweet Home

Highlights:

Држач за клучеви – Sweet Home
Текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 300х380мм

3D Ајфелова кула

Highlights:

3D Ајфелова кула
Материјал: Пластика

Сет дрвени лажици – Сувенир Македонија

Highlights:

Сет дрвени лажици – Сувенир Македонија

Нотеси со принт по ваша желба

Highlights:

Нотеси печатени со текст или лого по ваша желба

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Уникатна пепелара дрвена

Highlights:

Уникатна пепелара дрвена печатена со текст или лого по ваша желба

Уникатен држач за книги (виолински клуч)

Highlights:

Уникатен држач за книги (виолински клуч)

Материјал: Дрво
Димензии: 250х250мм

Држач за клучеви – со ваш дизајн

Highlights:

Текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 280х349мм

Џебно огледало, овално (63х72мм)

Highlights:

Џебно, метално огледало со фотографија.
Mоже да се печати фотографија и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Џебно огледало со фотографија
Материјал: Метал 

Изберете модел:
Џебно огледало, срце (65х59мм)
Џебно огледало, овално (63х72мм)
Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)
Џебно огледало, тркалезна форма (62×66мм)

1 2 3
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
2 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping