fbpx

Уникатна Дрвена кутија

800 ден

Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 800 ден
  • 800 ден
In Stock
Highlights:

Дрвена уникатна кутија гравирана со текст по ваша желба

Материјал: Дрво – Бука
Димензии:
• Висина: 350мм
• Должина: 255мм
• Ширина: 120мм

    • ден
SKU: 0658 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Дрвена уникатна кутија гравирана со текст по ваша желба

Материјал: Дрво – Бука
Димензии:
• Висина: 350мм
• Должина: 255мм
• Ширина: 120мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping