fbpx

Сет за вино

1,500 ден

Close
Price Summary
 • 1,500 ден
 • 1,500 ден
 • 1,500 ден
In Stock
Highlights:

Сет за вино – за оние посебни моменти кои сакаме да ги поделиме и да останат запомнети со најсаканите 

Во сетот доага:
• Дрвена сталажа со слика и посвета
• 2 гравирани чаши
• Шише со вино декорирано по ваша желба  –  Изработени декорации (Кликни овде)

  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • ден
Детали за производот

Сет за вино – за оние посебни моменти кои сакаме да ги поделиме и да останат запомнети со најсаканите 

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping