fbpx

Стаклено декоративно шише

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 280мм
• Шинина: 50мм
• Должина: 140мм

SKU: 0761 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 245мм
• Шинина: 40мм
• Должина: 110мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping