fbpx

Стаклено декоративно шише – Чутурка Св. Стефан

650 ден

Close
Price Summary
  • 650 ден
  • 650 ден
  • 650 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

SKU: 0824 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 205мм
• Шинина: 55мм
• Должина: 155мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping