fbpx

Стаклено декоративно шише – Ајфелова Кула

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 330мм
• Шинина: 110мм
• Должина: 110мм

SKU: 0762 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 330мм
• Шинина: 110мм
• Должина: 110мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping