fbpx

Стаклено декоративно шише – Круша

500 ден

29% Off
Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 500 ден
  • 29%
  • 500 ден
  • Overall you save 200 ден (29%) on this product
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 220мм
• Шинина: 90мм
• Должина: 110мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
SKU: 0778 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 220мм
• Шинина: 90мм
• Должина: 110мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping