fbpx

Табличка – WC

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Табличка – WC

Изработен од пластика – плексиглас

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии: 100х150мм, 130х200мм, 160х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

SKU: 0125 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping