fbpx

Кутија за вино со 2 гравирани чаши

1,500 ден

Close
Price Summary
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
In Stock
Highlights:

Кутија за вино со 2 гравирани чаши

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 330мм
Должина: 255мм
Ширина: 96мм

  • *Избери

    Текст

SKU: 1305 Категорија Ознака:
Детали за производот

Кутија за вино со 2 гравирани чаши

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 330мм
Должина: 255мм
Ширина: 96мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping