fbpx

Кутија за вино Св.Никола

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Уникатна кутија за вино печатена со Св. Нинола
Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фотографии и текст во боја 

Материјал: Дрво
Димензии: 370х100мм

SKU: 0318 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping