fbpx

Дигитално Печатење

Печатење во големи формати
Канвас, Церада, Перфорирана фолија, Постери,PVC фолија, стикери и др.

Дигитално Печатење

(Showing 1 – 24 products of 67 products)

Show:

Печатење маска за телефон

Highlights:

Печатење на маска за телефон со текст и фотографија по ваша желба

(со ваша маска)

 

Керамична Пепелара

Highlights:

Керамична пепелара со ваше лого или текст

Димензија: 100мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Отварач за шише (челик)

Highlights:

Отварач од нерѓосувачки челик
На Отварачот може да се печати текст, фотографија или лого по ваша желба!!!

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 177х39мм

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Брендирање на возила

Highlights:

• Целосно брендирање на возила
• Брендирање на одредени делови од возило

За цени контактирајте не на Viber – 070/532-620

Брендирање на возила

Highlights:

• Целосно брендирање на возила
• Брендирање на одредени делови од возило

За цени контактирајте не на Viber – 070/532-620

PVC Транспарентни Визит Карти

Highlights:

Визит карти за реклама на вашиот бизнис со ваше лого и текст

Димензии: 90х55мм

За печатење визит карти контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот и количината, затоа не се наведени цени.

Пенкало Модел 5

Highlights:

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Сопствена изработка на хартиени кесиња со ваш дизајн

Highlights:

Сопствена изработка на хартиени кесиња со ваш дизајн

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Пенкало Модел 4

Highlights:

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Пенкало Модел 3

Highlights:

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Пенкало Модел 2

Highlights:

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Пенкало Модел 1

Highlights:

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Календари со спирала за маса

Highlights:

Печатење календари со лого и текст по ваша желба

За количина контактирајте не – 070/532-620

Печатење Календари со спирала (67х28см)

Highlights:

Печатење календари со лого и текст по ваша желба

Димензии: 67х28см

За количина контактирајте не – 070/532-620

Метален привезок

Highlights:

Метален привезок со лого по ваша желба

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Гравирање на пластични запалки

Highlights:

Гравирање на пластични запалки

Рекламен материјал запалка на која што
можете да го ставите вашето лого од вашата фирма

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Печатење на пластични запалки

Highlights:

Печатење на пластични запалки

Рекламен материјал запалка на која што
можете да го ставите вашето лого од вашата фирма

За количина контактирајте не на следниот број 070/532-620

Промотивни метални пенкала

Highlights:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.

За гравирање на повеке количина можете да не контактирате на 070/532-620

Уникатни пластични привезоци

Highlights:

Уникатни пластични привезоци

Изработен од пластика водоотпорен квалитетен може да биде изработен од двете страни

За количина контактирајте не – 070/532-620

Календари

Highlights:

Печатење календари со лого и текст по ваша желба

За количина контактирајте не – 070/532-620

Печатени пенкала

Highlights:

Печатење пенкала

За количина контактирајте не – 070/532-620

Печатење книжна торба

Highlights:

Печатење на сите видови книжни торби

За количина контактирајте не – 070/532-620

Печатење еколошка торба

Highlights:

Печатење на сите видови торби

За количина контактирајте не – 070/532-620

1 2 3
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping