fbpx

А3 Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Слагалица А3 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со А3 формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок

Производ: Сложувалка А3 со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 400мм
Ширина: 285мм
Број на делови: 150

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0667 Категории , , Ознаки: ,
Детали за производот

Производ: Сложувалка А3 со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 400мм
Ширина: 285мм
Број на делови: 150

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping