fbpx

Уникатна кутија за виски и ракија

1,850 ден

Close
Price Summary
  • 1,850 ден
  • 1,850 ден
  • 1,850 ден
In Stock
Highlights:

Креативен-уаникатен подарок.
На кутијата може да се гравира текст по ваша желба
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Кутија за виски и ракија
Материјал: Дрво
Димензии: 
• Висина: 430мм
• Должина: 320мм
• Ширина: 130мм

    • ден
Детали за производот

На кутијата може да се гравира текст по ваша желба

Производ: Кутија за виски и ракија
Материјал: Дрво
Димензии: 
• Висина: 430мм
• Должина: 320мм
• Ширина: 130мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping