fbpx

Плишена Плакета – Темно Плава

1,000 ден

Close
Price Summary
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
In Stock
Highlights:

Изработена со ваш текст или лого

Бои: Црвена, Темно Плава

Димензии:
• Висина: 195мм
• Должина: 195мм
• Ширина: 160мм

Детали за производот

Изработена со ваш текст или лого

Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 190мм
• Ширина: 220мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping