fbpx

Дрвена А3 Puzzle – Слагалицa со ваша фотографија

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Слагалица Дрвена А3 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Слагалица со сликата е совршен подарок за секого.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Производ: Сложувалка А3 Дрвена со слика
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина: 400мм
Ширина: 285мм
Број на делови: 150

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0197 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping