fbpx

Магнети покани за родендени

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Магнети покани за родендени по ваша желба, на кој може да се печати што и да посакате.
Испечатени на самото дрво во форма.
Изненадете ги вашите најмили со интересен роденденски уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Магнети покани за родендени
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х140мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping