fbpx

Стаклено декоративно шише – Сијалица

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 150мм
• Шинина: 70мм
• Должина: 70мм

SKU: 0763 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 150мм
• Шинина: 70мм
• Должина: 70мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping