fbpx

Стаклено декоративно шише – Штикла

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 210мм
• Шинина: 70мм
• Должина: 175мм

SKU: 0765 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 210мм
• Шинина: 70мм
• Должина: 175мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping