fbpx

Дрвена А4 Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Слагалица Дрвена А4 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Слагалица со сликата е совршен подарок за секого.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Производ: Сложувалка А4 Дрвена со слика
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина: 27 см
Ширина: 20 см
Број на делови: 40

SKU: 0196 Категории , , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping