fbpx

Таблички за врата

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Таблички за врата

Изработен од пластика – плексиглас 

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии – форма 1: 100х40мм

Димензии – форма 2: 90х85мм

Димензии – форма 3: 85х80мм

Димензии – форма 4: 100х70мм

SKU: 0123 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping