fbpx

НАЈПРОДАВАНИ

Велигденски украс – зајче со име (112х130мм)

Highlights:

Велигденски украс – зајче со име по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 112х130мм

Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

Highlights:

Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

Изработен од пластика водоотпорен квалитетен може да биде изработен од двете страни

Ве молиме да ги упишите вашите регистерски таблички со точни податоци или со фотографија.

Производ: Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина 20мм
Ширина 60мм

За повеке информации за привезоци посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=1837463109858613

Велигденско зајче со име

Highlights:

Велигденско зајче со име по ваша желба

Материјал: Дрво

Димензии:
• Висина: 154мм
• Должина 147мм
• Ширина: 60мм

Уникатен велигденски украс со име

Highlights:

Уникатен велигденски украс со име. Испечатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Уникатен велигденски украс со име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 160мм
Ширина: 55мм
Должина: 145мм

Табличка – Објектот е под видео надзор

Highlights:

Табличка – Објектот е под видео надзор

Изработен од лим со пвц ламинација

Димензии: 150х200мм, 200х250мм, 200х300мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Лампион со име 8см

Highlights:

Лампион со декорација

Материјал: Пластика
Димензии: 80мм

250 ден 17% Off

Табличка за во автомобил – Полиција

Highlights:

Табличка за во автомобил – Полиција е изработена од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Табличка за во автомобил – Полиција
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х70мм

Плакета – Дрво

Highlights:

Нов креативен подарок. Плакета во форма на дрво,
Подарете совршен подарок за наставничките, професорките, воспитувачки… 

Материјал: Пластика
Димензии:
• Висина – 275мм
• Должина – 235мм
• Ширина – 75мм

Метална Плочка во Коска Форма

Highlights:

Метална Плочка во Коска Форма

Гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии:50х30мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

250 ден 17% Off

Табличка (не паркирај) 20х30см

Highlights:

Табличка Забрането Паркиранје

Материјал: Лим
Димензии: 200х300мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Магична чаша со ваша фотографија

Highlights:

Израдувајте ги вашите најблиски со магичен подарок!
Керамичка термална магична чаша со висок квалитет наменета за чај или кафе.
На магичните чаши може да се печати што и да посакате.
Тоа значи дека може ваши фотографии, логоа, слики или пак некоја од сликичките со Среќа е …
На прв поглед магичните чаши се црни но со самото додавање на врела течност во нив тие побелуваат односно се појавува вашата фотографија или дизајн, исто како на сликава.

Производ: Магична чаша
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Таблички за врата

Highlights:

Таблички за врата

Изработен од пластика – плексиглас 

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии – форма 1: 100х40мм

Димензии – форма 2: 90х85мм

Димензии – форма 3: 85х80мм

Димензии – форма 4: 100х70мм

Уникатен велигденски украс со 2 имиња

Highlights:

Уникатен велигденски украс со 2 имиња и 2 зајчиња со држач за јајца. Испечатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Уникатен велигденски украс со име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 160мм

Должина: 285мм
Ширина: 55мм

Привезок од медицински челик (45х10мм)

Highlights:

Привезок гравиран со текст по ваша желба

Материјал: Медицински Челик

Димензии: 45х10мм

Табличка – Пази Куче

Highlights:

Табличка – Пази Куче

Изработена од лим

Димензии: 150х200мм, 200х250мм, 200х300мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Привезок метален куќа

Highlights:

Метален привезок куќа може да се гравира текст или лого по ваша желба.

Димензии:74х50мм
место за гравирање:37х20мм

Лампион со име (9х10)

Highlights:

Лампион со име (9х10)

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм 
Димензии: 90х100мм

А4 Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

Highlights:

Слагалица А4 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со А4 формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.
Слагалица А4 со сликата е совршен подарок за секого.

Производ: Сложувалка А4 со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 294мм
Ширина: 205мм
Број на делови: 120

Табличка Забрането Паркирање

Highlights:

Табличка Забрането Паркиранје

Изработено-печатено на пластика водоотпорно

Димензии: 150х200мм, 200х250мм, 200х300мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Велигденски украс со име (модел 5)

Highlights:

Велигденски украс со име и дизајн по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 130х190см

Привезок Метален 3D Камион

Highlights:

Метален приврзок за клучеви

Димензии: 36×16мм
Дебелина: 12мм

Лампион со анимиран лик, име и фотографија

Highlights:

Лампион со дизајн по ваша желба
анимиран лик, име и фотографија

Материјал: Дрво
Димензии: 130х120мм

Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 7oz

Highlights:
Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 200г – 7oz
Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучено и гравирањето
Димензии: 95х130мм

Гравиран Часовник

Highlights:

Гравиран Часовник

Материјал: Дрво

Димензии: 300х300мм

Лампион Ѕвонче со име (10х10,5см)

Highlights:

Лампион Ѕвонче со име (10х10,5см)
Испечатено на самото дрво име.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 100х105мм

Беџеви 32х32

Highlights:

Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна.

Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,
до вашиот дом, фирма…
Уникатни, единствени, според вашата идеја и дизајн…

Димензии: 32мм

Привезок метална плочка круг форма (календарче) (со додаток)

Highlights:

Гравиран Привезок Метална плочка круг форма (календарче) (Со додаток)
Гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии:35х35мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

350 ден 22% Off

Уникатен Метален Привезок

Highlights:

Уникатен метален привзок гравиран со ваш текст

Димензии: 60х20мм

Привезок Метален Мотор

Highlights:

Гравиран Метален Мотор​
Гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии: 50х29мм – Дебелина: 1,5мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

Персонализиран велигденски магнети со вашето име за вашите најмили

Highlights:

Велигденски магнети со вашето име. Испечатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Велигденски магнети со вашето име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 140х100мм

Пластичен привезок – Spotify

Highlights:

Пластичен привезок – Spotify

SPOTIFY песна + фотографија
Песна по ваша желба
Оригинален подарок за саканата личност!

Беџ метален правоаголник

Highlights:

Беџ метален правоаголник
На Беџот може да се испечати лого, име и др.
Наменет за доктори, келнери и други слични намени

Димензии: 70х20мм

Zippo Запалка

Highlights:

Zippo Запалка

Гравиран со ваш текст

Дрвен Привезок

Highlights:

Гравирани привезоци со ваш дизајн

Материјал: Дрво

Димезнии: 70х40мм

Метална плочка со додаток (30х45мм)

Highlights:

Метална плочка гравирана со ваш текст или лого

Димензии: 30х45мм

 

Лампион со име

Highlights:

Лампион со име

Материјал: Дрво

Димензии: 90х130мм

150 ден 25% Off
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping