fbpx

Стаклено декоративно шише – Гитара

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 285мм
• Шинина: 45мм
• Должина: 95мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
SKU: 0776 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 285мм
• Шинина: 45мм
• Должина: 95мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping