fbpx

Емајлирани

Емајлирани

Showing all 2 results

Show:
Out Of Stock

Емајлирана чаша бела

Highlights:

Емајлирана Чаша, на која може да се печати што и да посакате.

Метална Емајлирана чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 65х190мм

Производ: Емајлирана Чаша 
Материјал: Метална чаша пакувана во целофенски кеси
Висина 6,5см

Подметачи за чаши

Highlights:

Подметачи за чаши печатени со ваше лого и текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 95х95мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping