fbpx

Уникатна Кутија за вино

600 ден

25% Off
Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 600 ден
  • 25%
  • 600 ден
  • Overall you save 200 ден (25%) on this product
In Stock
Highlights:

Креативен-уаникатен подарок.
На кутијата за вино може да се гравира посвета по ваш избор со текст за родендени и за други свечени денови.
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Кутија за вино
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 370х95мм
Дебелина: 8мм

SKU: 0320 Категорија Ознаки: , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping