fbpx

Држач за салфети

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Украсете ја вашата трпеза со уникатен држач за салфети изработен по ваша желба

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 290мм
• Ширина: 170мм

    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0588 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Украсете ја вашата трпеза со уникатен држач за салфети изработен по ваша желба

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 290мм
• Ширина: 170мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping