fbpx

Тркало рамка со 5 фотографии

1,100 ден

Close
Price Summary
  • 1,100 ден
  • 1,100 ден
  • 1,100 ден
In Stock
Highlights:

Тркало со 5 фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуват

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 400мм
Ширина: 250мм
Должина: 370мм

Димензии на фотографии: 100×150мм

SKU: 0835 Категории , ,
Детали за производот

Тркало со 5 фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуват

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 400мм
Ширина: 250мм
Должина: 370мм

Димензии на фотографии: 100×150мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping