fbpx

Метално Катанче Срце

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
Hurry, Only 4 left.
Highlights:

Креативен Подарок… Метално катанче со ваша фотографија.
На катанчето може да се печати фотографија и текст по ваша желба.

Материјал: Метал пакуван во целофански кеси

SKU: 0322 Категории , , Ознаки: , , ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping