fbpx

Дрвена кутија за тегла – мед

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Кутија за тегла – мед

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 160мм
• Ширина: 115мм
• Должина: 135мм

SKU: 0565 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Кутија за тегла – мед

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 160мм
• Ширина: 115мм
• Должина: 135мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping