fbpx

Велигденска даска за месо (275×115мм)

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Креативен-уаникатен подарок.
На даската за месо може да се гравира и да се печати посвета по ваш избор на фотографија и текст за 8март, родендени и за други свечени денови.

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 275×115мм
Дебелина: 20мм

SKU: 0649 Категории , Ознака:
Детали за производот

Креативен-уаникатен подарок.
На даската за месо може да се гравира и да се печати посвета по ваш избор на фотографија и текст за 8март, родендени и за други свечени денови.

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 275×115мм
Дебелина: 20мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping