fbpx

Држач за цвеќиња во форма на Ајфелова кула – 8ми Март

450 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 450 ден
  • 450 ден
In Stock
Highlights:

Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок за денот на жената 8ми Март!!!
Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќиња во форма на Ајфелова кула – 8ми Март
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 120х300мм

SKU: 0614 Категории , Ознаки: , ,
Детали за производот

Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок за денот на жената 8ми Март!!!
Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќиња во форма на Ајфелова кула – 8ми Март
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 120х300мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping