fbpx

Рамка Love со 2 фотографии (18х33см)

800 ден

Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 800 ден
  • 800 ден
Out of Stock
Highlights:

Рамка Love со 2 фотографии
Фотографиите се испечатени на метална плоча. Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка Love со 2 фотографии
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 180×330мм

SKU: 0333 Категории , , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping