fbpx

Подлога за глувче

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Подлога за глувче, на која може да се печати што и да посакате.

Подлога за глувче:
-квадрат
-круг
-срце

Производ: Подлога за глувче
Материјал: Гумена подлога пакуван во целофенски кеси
Димензии – Дебелина: 3mm
-квадрат – 220×180мм
-круг – 200×200мм
-срце – 195×185мм

SKU: 0315 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping