fbpx

Светлечка 3D Ајфелова кула

500 ден

Close
Price Summary
 • 500 ден
 • 500 ден
 • 500 ден
In Stock
Highlights:

Светлечка 3D Ајфелова кула
Изработена од пластика – плексиглас
И не заборавајте купете и изненадете ги вашите најмили со уникатен подарок…

Производ: Светлечка 3D Ајфелова кула
Материјал: Пластка – плексиглас пакувано во картонска кутија
Висина: 30см
Ширина: 14см

  SKU: 0328 Категорија
  Scroll To Top
  Close
  Close
  Почетна
  0 Омилени
  0 Кошничка
  Close

  My Cart

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping