fbpx

Рамка за трудница со 4 фотографии

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Рамка за трудница со место за 4 фотографии

Материјал: Дрво – 4мм

Димензии: 300х170мм

Димензија на фотографија:
Круг: 35х35мм, Правоаголни: 55×90

Детали за производот

Рамка за трудница со место за 4 фотографии

Материјал: Дрво – 4мм

Димензии: 300х170мм

Димензија на фотографија:
Круг: 35х35мм, Правоаголни: 55×90

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping