fbpx

Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Џебно, метално огледало со фотографија.
Mоже да се печати фотографија и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Џебно огледало со фотографија
Материјал: Метал 

Изберете модел:
Џебно огледало, срце (65х59мм)
Џебно огледало, овално (63х72мм)
Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)
Џебно огледало, тркалезна форма (62×66мм)

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0864 Категории , , Ознаки: ,
Детали за производот

Производ: Џебно огледало со фотографија
Материјал: Метал 

Изберете модел:
Џебно огледало, срце (65х59мм)
Џебно огледало, овално (63х72мм)
Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)
Џебно огледало, тркалезна форма (62×66мм)

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping