fbpx

Гравирана даска за месо (370×175мм)

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Гравирана даска за месо со текст и лого по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 370×175мм
Дебелина: 20мм

SKU: 0732 Категории , Ознака:
Детали за производот

Гравирана даска за месо со текст и лого по ваша желба

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 370×175мм
Дебелина: 20мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping