fbpx

Даска за месо (310×135мм)

400 ден

20% Off
Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 400 ден
  • 20%
  • 400 ден
  • Overall you save 100 ден (20%) on this product
In Stock
Highlights:

Креативен-уаникатен подарок.
На даската за месо може да се гравира и да се печати посвета по ваш избор на фотографија и текст за 8март, родендени и за други свечени денови.

Производ: Даска за месо 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 310×135мм
Дебелина: 20мм

SKU: 0317 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping